FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Większość kursantów w pierwszym swoim miesiącu działalności robi około 12-15 tysięcy złotych sprzedaży. Kolejne miesiące to zwiększanie sprzedaży (i tym samym zysków) - drugi miesiąc zazwyczaj jest 2 razy lepszy od pierwszego. Rekordzista po pierwszych 40 dniach działania bez żadnego wcześniejszego doświadczenia na Allegro sprzedał towaru na ponad 100 tysięcy złotych! Tutaj znajdziesz z nim wywiad: https://www.youtube.com/watch?v=tgNynZIodgA
Oczywiście - prowadzę legalnie działającą firmę i jeżeli tylko chcesz otrzymać fakturę na zakup kursu po prostu po złożeniu zamówienia wyślij mi maila z danymi do faktury na adres: kontakt@ekspertecommerce.pl
Zależy jak traktujesz ten biznes - możesz poświęcając kilka godzin dziennie po prostu dorobić kilka stówek do etatu lub od razu założyć własną firmę i iść na całość. Oczywiście zawsze najwięcej czasu potrzeba na samym starcie - konfiguracja programów i konta Allegro oraz wystawienie pierwszych produktów zajmie Ci kilka godzin. Dalej jest już z górki - kiedy produkty są wystawione po prostu czekasz na zamówienia od klientów i kiedy takie zamówienie wpłynie realizujesz je w hurtowni. Pokazuje to w kursie krok po kroku - dodatkowo podpowiadam triki jak robić to sprawnie i szybko bo ostatecznie chodzi o to żeby pracować szybko i mądrze a nie siedzieć nad tym cały dzień 🙂
Nie! Jeżeli chcesz po prostu przetestować dropshipping i nauczyć się handlować na Allegro możesz wystartować bez firmy. W kursie poświęcam temu zagadnieniu cały obszerny rozdział tłumacząc jakie są zasady działania bez firmy - jako działalność nierejestrowana. Kiedy już przetestujesz ten biznes lub kiedy po prostu chcesz od razu ruszać pełną parą - zakładasz firmę i zaczynasz zarabiać jeszcze więcej. W kursie znajdziesz masę informacji odnośnie opodatkowania, zakładania firmy oraz kontakt do BARDZO DOBREGO księgowego który firmę założy za Ciebie totalnie za darmo!
Na Allegro nie płacisz za wystawianie aukcji! Wyjątkami jest kilka kategorii np. Motoryzacja, Kolekcje i Sztuka czy Leki bez recepty - w tych kategoriach w dropshippingu w ogóle nie będziesz handlować. Wszystkie pozostałe kategorie jak np. zabawki, narzędzia, dom i ogród są totalnie darmowe i możesz wystawić tam tyle ogłoszeń ile chcesz!
Allegro SMART! daje naszym klientom na Allegro możliwość robienia zakupów z darmową dostawą - a jak wiadomo Polacy za wysyłkę płacić nie lubią. Aby więc dać swoim odbiorcom możliwość nie płacenia za kuriera trzeba mieć na swoim koncie Allegro przynajmniej 5 pozytywnych komentarzy. Jak je szybko zdobyć omawiam w kursie Allegro od A do Z, pokazuje tam też bardzo prosty trik który pozwoli cieszyć się darmową dostawą Tobie i Twoim klientom bez konieczności posiadania komentarzy na nowym koncie Allegro!
W większości wypadków wszystkie sprawy załatwia się mailowo. Jako jeden z BONUSÓW do kursu otrzymujesz ode mnie Szablon Maila do Hurtowni - czyli gotową wiadomość jaką dobrze jest napisać na początku współpracy. Szablon zawiera wszystkie podstawowe pytania jakie trzeba zadać danej hurtowni przy rejestracji aby współpraca przebiegała bezproblemowo. Z hurtownią dropshippingową można się również skontaktować telefonicznie - w kursie rozwijam temat i tłumaczę kiedy warto dzwonić do hurtowni a kiedy lepiej kontaktować się mailowo.
Oczywiście! Nie musisz rzucać etatu żeby zacząć swoją przygodę z dropshippingiem. Możesz cały czas pracować by otrzymywać "bezpieczną" pensję a w tym czasie zacząć rozwijać swoje nowe źródło dochodu. Możesz bez przeszkód wypróbować dropshipping bez firmy lub z firmą cały czas pracując u kogoś - będzie to nawet miało dodatkowe plusu - pracodawca pokrywa za Ciebie większość składki ZUS przez co prowadzenie firmy przy jednoczesnej pracy na etacie jest jeszcze łatwiejsze i tańsze!
Podatki to bardzo długi i rozbudowany temat a ja zawsze wychodzę z założenia, że życie trzeba sobie upraszczać 🙂 Dlatego w kursie omawiam temat prostym językiem tak żebyś rozumiał niezbędne podstawy a resztę mógł zwyczajnie zlecić księgowemu do którego kontakt również ode mnie otrzymasz. Pamiętaj, że Twoim zadaniem jako przedsiębiorcy nie jest nudne siedzenie nad tabelkami (to zostaw księgowemu) tylko szukanie coraz to nowych produktów i sposobów sprzedaży! Tego wszystkiego nauczę Cię krok po kroku.
Tak! Mając do dyspozycji kurs wideo z całym moim wieloletnim doświadczeniem oraz pomoc na Tajnej Grupie FB od innych kursantów KAŻDY jest w stanie sobie poradzić z dropshippingiem! Jedyne co musisz potrafić to obsługa komputera w stopniu podstawowym - musisz potrafić korzystać z maila czy zalogować się do Allegro. Wszystkie pozostałe tematy pokażę Ci jak wyklikać KROK PO KROKU i wytłumaczę prostym językiem abyś mógł zacząć zarabiać jak najszybciej! Tak więc każdy kto ma choć odrobinę chęci i motywacji jest w stanie zacząć zarabiać na Allegro z moim wsparciem - wystarczy tylko zrobić ten pierwszy krok i ruszyć z miejsca!
Każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do Tajnej Grupy Mentoringowej na Facebooku. Tam kursanci mogą zadawać pytania na które odpowiadam oraz pomagać sobie na wzajem czy dopytać innych o nurtujące tematy. Do tego możesz do mnie napisać maila, zaczepić na facebooku czy po prostu wysłać SMSa - zawsze chętnie coś podpowiem 🙂
Zdecydowanie nie. Większość moich kursantów startuje bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Nigdy nie pracowali w handlu, nigdy nie działali na Allegro i nie mieli styczności z żadnym oprogramowaniem do sprzedaży. Tego wszystkiego uczę w kursie w bardzo zrozumiały sposób - tak, żeby nawet osoby które nigdy nic na Allegro nie kupiły były w stanie zacząć tam handlować.
Hurtownie z którymi będziesz współpracować nie wkładają paragonów do paczek więc klient nigdy nie się nie dowie po ile i gdzie kupiłeś dany towar. Możesz więc bez przeszkód sprzedawać produkty na Allegro doliczając do nich swój zarobek - a potwierdzenie w formie faktury czy paragonu otrzymasz od hurtowni na maila.
Większość hurtowni które polecę Ci w kursie na start przygody z dropshippingiem przyjmuje zwroty od klientów. To znaczy, że kiedy klientowi towar się nie spodoba lub zwyczajnie się rozmyśli może odesłać produkt do hurtowni - oni oddadzą pieniądze Tobie a Ty klientowi. Zwrotów nie ma się co obawiać - z mojego własnego doświadczenia widzę, że jest ich niewiele. Unikaj tylko na samym początku branży odzieżowej - tam zwroty mogą osiągnąć nawet 50%-60% - bo klienci zwyczajnie zamawiają np. koszulkę w rozmiarze L oraz XL żeby sprawdzić która lepiej leży a drugą odsyłają. W temacie zwrotów przygotowałem cały materiał na YouTube, który znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=sy9UVE3G7-o
Grupa jest przeznaczona tylko dla moich kursantów. Jeśli wykupiłeś kurs wideo lub jesteś uczestnikiem któregoś z moich szkoleń napisz do mnie na kontakt@ekspertecommerce.pl aby dołączyć do grupy.
Dropshipping polega na wystawianiu i sprzedaży w internecie produktów których wcześniej nie kupiło się "na stan". To znaczy, że nie musisz się towarować, nie musisz posiadać magazynu ani dużego wkładu gotówki na zakup produktów - bo one zwyczajnie leżą sobie w hurtowni a kiedy klient złoży u Ciebie zamówienie - Ty po prostu kupujesz za jego pieniądze towar w hurtowni. Hurtownia zajmuje się pakowaniem i wysyłką paczki. Tak więc Twoja rola to tylko wystawienie produktów na Allegro i "łapanie" kolejnych zamówień 🙂
Oczywiście. Dropshipping można podsumować znanym każdemu hasłem: "Kup taniej, sprzedaj drożej" - a to podstawa handlu i działa to od zawsze 🙂 Zresztą wystarczy zobaczyć moje wyniki oraz wyniki moich kursantów - ich opinie znajdziesz tutaj: https://lukaszkaminski.com.pl/index.php/opinie-moich-klientow/
Jak najbardziej. Hurtownie z którymi będziesz współpracował prowadzą legalny import towaru z Polski i zagranicy. Ty po prostu kupujesz go w momencie kiedy otrzymasz zamówienie. Tak samo działa wiele dużych firm - kiedy nie mają towaru na stanie biorą od klienta pieniądze z góry a następnie zamawiają wybrany produkt.
Oczywiście - Allegro w wielu wypadkach samo działa w podobny sposób i zachęca nowych przedsiębiorców przeróżnymi bonusami do spróbowania własnych sił w sprzedaży. Jak korzystać z tych BONUSÓW pokażę Ci krok po kroku w kursie abyś mógł zaoszczędzić nawet ponad 32 tysiące złotych na prowizji i reklamie. Ta wiedza bardzo Ci się przyda, bo jak wiadomo na początku startowania nowego biznesu liczy się każda złotówka więc nauczę Cię jak w najbardziej optymalny sposób wykorzystać promocje od Allegro.
Jak nie teraz to kiedy? W takich warunkach jakie mamy na rynku to tak na prawdę ostatnia szansa żeby zarobić. Inflacja pożera nasze oszczędności, podwyżki cen prądu, ogrzewania i paliwa widać wszędzie. Musisz się zastanowić czy stać Cię by biernie się temu przyglądać i nic nie robić. MUSISZ zacząć działać jak najszybciej - to jedyny sposób aby wyprzedzić inflację i godnie żyć. Kryzys zawsze jest dobrą okazją do zarobku dla osób które chcą coś zrobić ze swoim życiem i nie boją się nowych wyzwań!
Jak najbardziej. Na Allegro kupuje praktycznie każdy Polak - to znaczy, że masz praktycznie nieograniczone zasoby klientów do których możesz docierać. W kursie pokaże Ci bardzo przydatne sztuczki jak wyświetlać swoje produkty wyżej niż inni sprzedawcy. Pokażę Ci również jak poprawnie skonfigurować reklamę na Allegro i jak zrobić to TANIO! Będziesz mieć pełną wiedzę o tym jak wystawiać produkty, docierać z nimi do potencjalnych kupujących i zwiększać swoją sprzedaż. A do tego BONUSY do tego kursu których łączna wartość to ponad 30 tysięcy złotych - więc o tyle będziesz DO PRZODU w porównaniu z całą resztą nowych sprzedawców którzy próbują własnych sił w dropshippingu.