Sposoby płatności

Dostępne formy płatności:

  • Przelew tradycyjny – Tradycyjna metoda płatnościPrzelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Dane do przelewu znajdują się poniżej. Otrzymasz je od nas również w wiadomości email wysłanej na Twoją skrzynkę pocztową. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia
  • Płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (PayU.pl) – szybkie i bezpieczne płatności internetowe.

1. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer:

46 1870 1045 2078 1075 9669 0001 (Nest Bank)
Łukasz Kamiński Ekspert E-commerce,
ul. Towarowa 20B,
10-417 Olsztyn,
NIP: 5882282930.
W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr …”.

2. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich oraz/i zagranicznych banków.


3. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie Produktu od dostawcy.


4. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.


5. W przypadku wyboru płatności opisanych w pkt 1.1 oraz 1.2 niniejszego paragrafu, Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.Podmiotem świadczącym obsługę płatności online oraz Operatorem kart płatniczych jest PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 186, krajowa instytucja płatnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.944.000 PLN, w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444.

4.7  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

4.8 W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.W przypadku przelewu tradycyjnego prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres kontakt@ekspertecommerce.pl w celu przyśpieszenia realizacji zamówienia.